Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem érzékeny semmire,...

Ha nem érzékeny semmire, akkor megúszhatom még sima töméssel?

Figyelt kérdés

Pár órája( eddig soha nem éreztem) olyan furcsa érzés néha az egyik fogam körül,de se hidegre,se melegre,se nyomásra,se kopogtatásra egyáltalán nem érzékeny,nem reagál semmit, csak néha olyan fura.Nem tudom eldönteni egyáltalán,hogy a fogam-e,vagy az ínyem,vagy csak a szám belső része,meg nem is folyamatosan van.Csak néha olyan nem tudom...fura.


A fogamon nincs sehol semmi,megnéztem alaposan.Nem látok rajta semmit,csak azt,hogy szép,mint általában.


2 éve voltam utoljára az orvosomnál szokásos ellenőrzésen és fogkőleszedésen,akkor minden rendben volt.



Ha bármi lenne, akkor ha holnap egyből kérek időpontot a dokimtól még a hétre,akkor nem kellenek komoly kezelések,ugye ?


L.


2018. aug. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, nyugi
2018. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi nem volt..azóta se érzem,meg akkor se éreztem nagyon semmit...
2018. aug. 26. 00:04
 3/5 A kérdező kommentje:
nem is a fogam volt...
2018. aug. 26. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hanem mi? A fogdoki mondta? Voltál már nála egyáltalán? Vagy legalább időpontot kértél?
2018. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22-én voltam a magán fogorvosomnál.Gyönyörűek a fogaim és sehol semmi nincs.Pszichés volt.De hogy miért válaszolok olyannak,aki 2ből 2 haszontalan választ írt...

téma lezárva.

2018. aug. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!