Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megúszhatom a gyökérkezelést?

Megúszhatom a gyökérkezelést?

Figyelt kérdés

1 hete az egyik lyukas fogamnál elkezdett tompán fájni, de egyáltalán nem vészesen, csak éreztem, hogy valami van. Azóta folyamatosan Cataflamot szedtem, első pár napban még éreztem amikor kiment a hatása és kell újat bevennem, de azóta már egyáltalán nem érzek semmi fájdalmat, egyetlen dolog, hogy hidegre kicsit érzékeny.

Holnapra van időpontom, csak nem tudom mire számítsak. Anyagilag se mindegy, meg fájdalom miatt se. :D



2018. márc. 13. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hidger érzékeny elképzelhető,hogy gyökérkezelni kell.Többet a röntgen felvétel alapján tud mondani a fogorvos.Ha a fogbél gyulladásnban van akkor biztosan gyökérkezeli.Nekem amikor gyökérkezelni kellett a fogamat először csak feszegetett,majd fájdogált,utána hidgere állt bele a hasító fájdalom,majd pedig a meleg ételek,italok fogyasztása után is.
2018. márc. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére megúsztam, egy tömés elég volt neki. Nem tudom mitől függ, lehet a cataflam miatt.
2018. márc. 14. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem volt mély a szuvasodás,nem érintette a fogbelet. Örülök,hogy jól alakult,vigyázz a fogaidra ☺
2018. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!