Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj a gyökérkezelt fog?

Mitől fáj a gyökérkezelt fog?

Figyelt kérdés

Egy éve gyökérkezelték a fogamat,raktam bele gyógytömést akkor.(ez külföldön volt). Azóta voltam fogorvosnál itthon és megkérdeztem,hogy jó e az a fogam,azt mondta,amíg ki nem esik a gyógytömés addig nem bántja. Eddig nem is fájt.De tegnap óta rettentően fáj a fogam. Nem esett ki belőle a tömés még. De enni alig tudok,aludni meg semennyit..

Köszönöm előre is a válaszokat!!


2018. aug. 23. 14:17
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem is elkezdett fájni 1 év után.

Kihuzattam inkább, nem látható helyen volt szerencsére.

2018. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most azonnal el kellene menned a fogorvoshoz, hogy kiszedje a tömést és kitisztítsa a gyökeret, ha ennyire fáj, akkor ott gyulladás van és csak egyre rosszabb lesz.
2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most voltam a fogorvosnál.. Másfél órát vártam a semmiért.. Megnézte.. És azt mondta,hogy Ő nem vállalja ezt. Rágófog és 3 gyökerű volt. Szegeden foglalkoznak ezzel. 40-60ezer forint a megcsináltatása..
2018. aug. 23. 15:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Volt? Kihúzta?
2018. aug. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szegeden nem voltam. Nincs ennyi pénzem..

Nem hagytam,hogy kihúzza! Csak rágófog..

2018. aug. 23. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok... de írtam levelet. Amúgy nekem főleg ha hideg vagy meleg éri akkor fáj. Ami érdekes egy gyökérkezelt fognál.
2018. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magán dokinál voltál?

Ha nincs lové rá akkor marad a körzeti, és ha azt mondod fáj akkor azonnal kéne majd kezelnie is.

2018. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én végül kihúzattam. Az a majd százezer jól jön majd jövőre amikor megcsináltatom azt az oldalt. Szerintem egy évet kilehet bírni egy fog nélkül..bár tény hogy még hozzá kell húzatni a mellette lévő párat akkorra.
2018. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Körzeti orvosnál voltam. Azért mentem oda,mert én nem tehetem meg azt,hogy több 10ezer forintot adjak a fogamra..Én úgy vagyok a körzeti orvossal,hogy szerintem az lenne a dolga,hogy ellássa az embert ha fáj a foga,nem elküldeni ide-oda,ahol pénzért megcsinálják. Nekem nincs rá pénzem. Még mindig fáj a fogam.. Valamikor kevésbé,valamikor nagyon. De elmúlni nem igazán akar. :(
2018. aug. 26. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam a húzás megoldotta a problémát tényleg...igaz beletörte meg most begyulladt de az a fájdalom amitől majd három hétig szenvedtem már nincs meg.

Én sem akartam rávenni magam a húzásra de meggyőztem magam mivel az előtte lévők is kezeltek így nem lett volna jó egy fél implantátum árát egy bizonytalan beavatkozásra költeni.


Na de majd látod hogy döntesz de magától nem valószínű hogy megjavul...az pedig szomorú hogy a körzetin szinte mindenhol leszarják az embert.

2018. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!