Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe került számotokra a...

Mennyibe került számotokra a műfogsor?

Figyelt kérdés

Természetesen tisztában vagyok vele, mindenkinek egyéni a problémája, egyéni a műfogsora, így az árak is változóak.

Arra szeretnék rájönni, mennyire reális a nekem adott árajánlat. Még előttem van két gyökérkezelés, némi fogkőeltávolítás, fogak lecsiszolása (3-2 db). Felülre teljes műfogsor készül, teleszkópos verzió két fogra lesz rögzítve. Alul részleges készül.

Miért akarja a másik orvos által gyökér kezelt fogat újra megcsinálni mikroszkópos gyökérkezeléssel? Nem tudom, de ezt is felszámolták. Munkadíjakkal, mindennel együtt 1,2 milliós árajánlatot adtak. :-o Leesett az állam! :-( Nagyon soknak tartom!



2018. aug. 26. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem törött volna ketté a régi felső fogsorom, akkor a korábbi alsó-felsővel ellettem volna 750 ezerért. Sajnos idén a felső ki kellett cserélni 450 ezerért. Azért persze van sajátom is. Ne kérj cirkonkoronát.
2018. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

75000.- Alsó-felső kivehető komplett.

Én is hasonlóképp kezdtem. Ide híd, oda híd, gyökérkezelés. De ezek 14 év után kihullanak. És akkor ott maradsz a lecsiszolt, tönkrement fogmaradványokkal, amik már semmire sem jók. Beültetést nem javasolta az orvosom. Ez maradt... Mellesleg kifogástalanul használható. Nem nyom, nem gyötör, jól tudok vele enni.

2018. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok dilemmában, hiszen olvasom egyeseknek 1 millióért (vagy drágábban) készült, míg másoknak 100 ezerért. Valóban akkora a különbség, hogy megérje a milliós, vagy ez csak parasztvakítás?
2018. aug. 26. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Van akinek megeri, sokkal termeszetesebbnek fog kinezni.
2018. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként, nem csak 1 orvossal kell konzultalni
2018. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Voltam másik orvosnál is, de az nem adott ilyen részletes árajánlatot. Épp azért mentem tovább, mert az alig kommunikált velem. Annyit mondott kb. 350 ezer lesz. De még azt sem mondta meg, mit készít ezért a pénzért. :-o

Egyik alkalommal, mikor sürgősségi ellátáson voltam egy harmadik rendelőben, ott azt mondta a doki, 300-tól 1,5-2 millióig. De millió felett már implantátumos megoldások vannak. Ezért sokallom a kivehetőt 1,2 millióért. Viszont, itt október végére, novemberre kész lesz. Az előző orvos, akik kezelt 1,5 éve szórakozik velem. :-( Még ideiglenes fogsort sem ajánlott, készített. :-(

2018. aug. 26. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan orvoshoz menj, ahol sokan meg vannak elegedve, es sokan ajanlanak!

Hat nem tudom mit csinalni, de ha mutatta, hogy kb milyen es sok mindenrol meselt (pl kezelesi tervrol), akkor nincs mas megoldasod. Elvallalod vagy keresel olcsobbat, de lehet sokkal rosszabbat fogsz kapni...

2018. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!