Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elképzelhető-e, hogy későn...

Elképzelhető-e, hogy későn vagy le nem mondott kezelés árát vagy annak valahány százalékát elkéri a fogorvos?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt ez evidens, de én Hollandiában élek . Orvos, fodrász, minden le nem mondott időpont fizetendő. Nálunk pl ha 24 órán belül mondod le is fizetni kell, kivétel hirtelen betegség vagy baleset. Amúgy teljes mértékben egyet is értek vele.
2018. aug. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért mekkora bunkónak kell már lenni, hogy képtelen legyen valaki megereszteni egy tetves telefont, hogy "hé, te hülye, ne várjál x időpontban, mert nem jó!".


Nálunk Svájcban ha nem mész el, kiszámláznak x chf büntit :) Kivétel, ha igazolod, hogy adott időpontban pl a balesetin ücsörögtél.

2018. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Ám jelen pillanatban későbbre volt az időpontom (szerintem) az aszisztens meg telefonált, hogy nem jelentem meg a megbeszélt időpontban.

Amúgy hogyan bizonyítsák be ahol fizettetni akarnak, hogy már pedig akkor volt az időpont?

2018. aug. 29. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi kapunk visszaigazoló emailt, vagy sms-t, így az alapján nem nehéz.
2018. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az Ő rendszerükben benne van, hogy hányra hívtak.


Ha te meg olyan sületlen vagy, hogy elfelejted felírni, vagy rosszul, hát, így jártál. :)

2018. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a kezelés árát/annak x százalékát kérik, hanem a konzultáció árát vagy a rendelkezésre állási díjat. De van olyan is, ahol lemondási díjnak hívják.

Ez 3000-15000 Ft, vagy akár több is, attól függ, hogy milyen fogászatra jársz.

2018. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Az Ő rendszerükben benne van, hogy hányra hívtak.



Ha te meg olyan sületlen vagy, hogy elfelejted felírni, vagy rosszul, hát, így jártál. :)"

Aztán hogyan tudják bebizonyítani, h ők velem ezt az időpontot közölték? Alá nem írtam, h ekkorra kaptamm időpontot.

2018. aug. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!