Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas után a harmadik...

Foghuzas után a harmadik napban vagyok, még mindig nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Ez természetes? Illetve az hogy egyre jobban kopik ki az alvadt vér? Aggaszt az is nagyon hogy folyamatosan bele megy az étel alig bírom kiszedni valamikor ki sem jön rendesen óvatosan a fogpiazkaloval.....meg hiába öblögetem akkor sem amit tudom nem szabadna

N 31


2018. szept. 1. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem is most húztak fogat 2 hete kb. Én is annyi idős vagyok, mint te és szintén nő. Nekem még 1 héttel utána is fájt a foghúzás helye. Aztán 1 héttel később ami mellette volt fog, azt betömték, akkor még 1 hétig volt fájdalom, de most már nem fáj egyáltalán.

Mondjuk én 1 hétig nem ettem azon a felén, ahol húztak.:)

2018. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És neked mikor süppedt lejjebb a vérömleny benne?

Én sem azon az oldalt rátok..mègis mbelegy:(

2018. szept. 1. 17:31
 3/13 A kérdező kommentje:
Ràgok*
2018. szept. 1. 17:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete és egy napja húztak. Ha köhögök vagy ha kicsit megerőltetem magam pl. bicikli vagy mozgás akkor bizony még mindig fáj.
2018. szept. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És az étel n.ment bele neked? Illetve az alvadt vér kijött? Vagy összèbb húzódott a seb? Mert nekem nem....4 nap után

És nagyon fàj

2018. szept. 2. 13:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos 7-est húztak..bár az az oldal úgy is pótlásra van ítélve. A vér benne maradt viszont akárhogy ügyelek a lyukba belemennek az apróbb dolgok. Viszont tavaly a bölcsességnél kijött és csak az segített több mint egy hét után hogy az orvos tett bele olyan gyógyszeres gézt.
2018. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nekem az a furcsa hogy a felette lévő 2 fogam a felső fogsorom és az ínyencek is fáj pedig alul húzták ki hátul..4 óránként kell bevennem cataflamot

Szerintem holnap visszamegyek a szentkiralyiba

2018. szept. 2. 14:09
 8/13 A kérdező kommentje:

Felregepel a telefonom.

Inyem*

2018. szept. 2. 14:10
 9/13 anonim ***** válasza:
miért nem szedsz be fájdalomcsillapitót?cataflamot nyugodtan beszedthetsz reggel délben este.nem értem miért kínzod magad?
2018. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és a cataflam mellett fáj??
2018. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!