Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az nagy baj, ha foghuzas után...

Az nagy baj, ha foghuzas után 4 órával ràgyujtottam?

Figyelt kérdés

Meg másnap is màr?

A seb húzódik össze csak fáj mèg


2018. aug. 31. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Nem fertőz.

Nem a fogadnak árt.

2018. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj.
2018. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem.


Alapvetően nem kéne mert a vérdugót kiszívhatod és újra vérezhet, de én foghúzás után rögtön autóba ültem amit elvileg nem szabad mert némi kábulást okozhat az érzéstelenítést, lassabb reakció időt ami tragédiával is járhat, még gyalogosan sem lett volna szabad azonnal távoznom, 5-10 perc pihenést javasoltak a váróteremben, de nem hallgattam rájuk. De hazaérkezve én kiköptem a géz gombócot amivel nyomtam a fogam helyét és jó kis házipálinkával csináltam dupla öblítést, szépen összerántotta, rágyújtottam cigire, és megittam egy sört.


Semmi baj nem lett!

2018. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Ezt azért más inkább ne csinálja, én amolyan önfejű vagyok sajnos, meg is ittam párszor a levét, ezért mondom hogy más ne csinálja, mert lehet ebből baj, nem feltétlen, de lehet.
2018. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem múltkor kihúzták, fél óra múlva már szívtam. A baj az, hogy a szívóhatás miatt elkezdhet újra vérezni,nekem így volt, de megoldottam.
2018. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!