Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után több fogam...

Gyökérkezelés után több fogam fáj?!

Figyelt kérdés

Tegnap gyökérkezelték a bal felső 6-os fogam, ma reggelre úgy ébredtem hogy nagyon fáj. Gyógytömés van benne, antibiotikumot nem kaptam, azt mondta a dokinő, ha fáj, szóljak, aztán majd írnak. Igen ám, de ahogy felébredtem, észrevettem hogy a bal felső 2-esem is fáj, de csak ha piszkálom. Aztán meg akartam törölni kétoldalt az orrom, és ugye annak a kettes fognak ott van a gyökere, megnyomtam és eszeveszettül fájt.

A dologhoz hozzátartozik még az, hogy amúgy fogszabályzós vagyok, de nem húztak a fogaimon, meg akkor nem egy fájna. Valamint hajlamos vagyok az esti fogcsikorgatásra.

Meddig egészséges a gyök.kezelt fog fájdalma, illetve a másik fogfájásom kapcsolatban állhat-e a kezeléssel?

Röntgent végeztek, szóval akkor még nem lehetett baja annak a kettes fognak.



2018. szept. 1. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele hétfőig, hogy mi lesz! Addig szedj rá fájdalomcsillapítót. Aztán hívd fel a fogorvosodat, ha már megígérte, hogy visszatelefonálhatsz!
2018. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, így fogok tenni! Cataflammal sikerült kivenni a fájdalmat :) Köszönöm, hogy időt szántál a kérdésemre! :)
2018. szept. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!