Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Panoráma röntgen, vagy a...

Panoráma röntgen, vagy a fogorvosnál készült röntgen sugárzás károsabb?

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#Ypszilon1980:


Igen, kétszer is. :D

Ugyanis az első "rámadás" után én még egy kicsit feljebb húztam elöl, hogy biztosan fedje a pajzsmirigyemet; de már azután, hogy ráharaptam arra a bigyóra, szóval az emiatt elmozdult, úgyhogy újra kellett kezdeni. :D

Arra pedig eskü, nem emlékszem, hogy elölről vagy hátulról adta rám.


Az meg szégyen, hogy nem szokott lenni külön védő. A pm-betegek száma rohamosan emelkedik már így is. :(

2018. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy adja rád, hanem, hogy elől-hátul van-e takarás. Ha elől fel tudtad húzni, akkor jó, az akkor dupla védőköpeny. A sugár meg hátulról jön meg oldalról, persze én megértelek.De hát ugye a PM védő plusz pénz meg minden és hát ismerjük az egészségügyet. Nálunk van mondjuk külön védő erre, de az nem is fogászati rtg.
2018. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!