Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezt hogy? Fogszabályzás...

Ezt hogy? Fogszabályzás alatti foghúzás?

Figyelt kérdés

3 hónapja van fent lassan a fogszabályzóm. A feltétele előtt nem húztak fogat, azt mondta a doktornő, majd menet közben meglátja és ha kell, kihúzza. Most megkérdeztük, azt mondta még nem tudja pontosan, de inkább elképzelhető, hogy kell fogat húzni, mint az, hogy nem. Egészségesek, csak nem lesz hely.

Miután hazamentem, felmerült bennem a kérdés, hogyha már fent van a fogszabályzóm, akkor hogy húzza ki a fogam? Fogszabályzóban gondolom nem. Akkor leszedi a fogszabályzóm, kihúzza, majd felrakja még egyszer? Hát az nagyon jó lesz...


2018. szept. 13. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyan ez van velem is csak nekem már fél éve fent van és 3 hét mulva húzza ki a felső 4es fogam. Szerintem csak kiveszi a drótot (amit nekem legtöbbször minden ellenőrzésnél cserél) és csak simán kihuzza a fogad.
2018. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiveszi a drótot, kihuzza az egy db fogat, majd visszateszi a drótot.
2018. szept. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, így már jobban hangzik
2018. szept. 14. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!