Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás fogszabályzás miatt?

Foghúzás fogszabályzás miatt?

Figyelt kérdés
3 napja húzták a felső 4 es fogaimat, és azt szeretném kérdezni, hogy mennyi idő mire az a rés eltűnik a fogaim között?

2016. márc. 13. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb. másfél év, vagy több.
2016. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem elrettentésből, de leírom neked a saját sztorimat.

Általános iskolás koromban javasolták (mint szinte mindenkinek) a fogszabályzót. Nem igazán voltak durvák a fogaim, picit alul egymásra nőttek, de észre sem vetted volna beszélgetés közben. (Felül el nem tudom képzelni minek húztak, szabályoztak, van előtte-utána kép, semmi értelme nem volt...)

Nekem 4 ép fogamat kihúzták, mondván, csak úgy fognak elférni. Ezután az egész fogszabályozás időtartamára 7 hónapot jósoltak.

Ebből a 7 hónapból 4 és fél év lett... Egyetlen egy fogam helye húzódott teljesen össze, a másik háromnál van rés, de levették, mert már nem tudtak mit kezdeni vele. Utána hiába hordtam évekig az éjszakait, semmit nem ért.

Egyetlen pozitívum, hogy imádtam, amíg rajtam volt.

Remélem magándokival csináltatod. :)

2016. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!