Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Okozhat-e ki nem nőtt (teljese...

Okozhat-e ki nem nőtt (teljesen íny alatt lévő), panaszt nem okozó bölcsességfog diffúz, tehát nem foltos hajhullást?

Figyelt kérdés

Június eleje óta küzdök erőteljes hajhullással( napi 100szál felett,hajmosáskor 3-400szál), a dús hajkoronámat mára elveszítettem.

Vizsgálatok: fogaszat-panoráma rtg,bőrgyógyászat, nagylabor,hormonvizsgálat,nőgyógyászat, fül-orr-gége(kenet,arc rtg),nyaki UH, hajgyógyászat....ezeket.mind megjártam.

A panoráma rtg.lelete alapján van két also ki nem nőtt bölcsességfogam,egyik tetején valamilyen "tasak"látható.Nem gyulladtak! ezek okozhatják a diffúz hajhullásomat?

Van egy régen gyökérkezelt fogam,melynek a gyökércsúcsánál minimális gyulladás volt látható.Ezzel egyidőben elvégzett laborvizsgálat gyulladást nem mutatott.

Egyszerűen nem tudom hogyan tovább.

Mi okozhatja még??

Köszönöm,hogy válaszolsz!



2018. szept. 24. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A régi, gyökérkezelt fog, minimális gyulladással is okozhat ilyet. Újra kellene gyökérkezelni, vagy kihuzatni.
2018. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a jó,csak ki nem nőtt bölcs.fog: nem

a gyökércsúcsánál minimális gyulladás: igen

nem kell kihúzatni, hanem a jó orvos megmenti resectioval

[link]

2018. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javult a hajhullàsod kezelès utàn?
márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!