Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes vásárolni ilyen...

Érdemes vásárolni ilyen fogköztisztító cuccot?

Figyelt kérdés

Én fogselymet használok az utóbbi időben ,de meg láttam most ezt a cuccot az ára sem vészes,de ez károsíthatja e az ínyt vagy a fogakat?


[link]



2018. szept. 27. 00:56
 1/7 A kérdező kommentje:
van egy kicsivel drágább is,de itthon ennél is drágább szokott lenni [link]
2018. szept. 27. 00:58
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is láttam már ilyet, de nekem annyira szorosak a fogaim, hogy a fogselyem is alig megy közéjük. Ezért lemondtam róla, de egyébként hasznos cucc lehet!

Persze úgy kell használni, hogy ne okozzon sérülést! Akkor nem lehet baj!

2018. szept. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez szájzuhany, sérülést nem okoz, de inkább parodontopath betegeknek találták fel, ahol esetleg mély tasakok vannak, nem fogköztisztításra való, arra ott a fogselyem, vagy megnyílt fogközöknél az interdentális kefe. Ne vegyél, ha nincs fogágybetegséged.
2018. szept. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3


Nincs fogágy betegségem.Szóval akkor ez is ilyen divatféle lehet mint sok minden,hogy van aki azért veszi mert jó fogselyem helyett vagy mert mennyivel hatékonyabb ha állandóan ezt használja.Ha azt nézem ilyen cuccokat hétköznapi felhasználásra árulják de akkor sokan nem tudják kinek az igazán hasznos.

2018. szept. 27. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Dentálhigiénikusként nem ajánlom. Nagyon könnyen be tudod mosni a baktériumokat a tasakokba, és könnyen csinálhatsz magadnak fogágygyulladást. Normál fogközök tisztítására teljesen megfelelő a fog selyem.
2018. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

# 5


Akkor erre nem költök,és nehezen elérhető fogközökhöz van valami trükk,hogy oda érjek a fogselyemmel,mondjuk nagyon hátul lévő fog pl ?

2018. szept. 27. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű fogköztisztítókefével könnyen elérhetők azok a területek is.
2018. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!