Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsúcs eltávolítás vagy...

Gyökércsúcs eltávolítás vagy gyökérkezelés újra?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy van egy 6-7 éve gyökér kezelt fogam ami most újra fáj és egy ismerősöm azt javasolt, hogy menjek el szájsebészetre és ott tájékoztatnak, hogy mi lesz majd.


Alapvetően melyiket mikor használják? Ha lehet, akkor én inkább elkerülném műtétet és inkább újra kezeltetném, hátha csak rossz a tömés. A röntgen nem mutat gyulladást, ezért nem is tudom pontosan mi a probléma oka.


Szerintetek mi lesz?



2018. okt. 12. 06:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De ebből továbbra sem következik, hogy egy laikus jobban tud dönteni orvosi ügyekben, mint maga az orvos. És - legalábbis én még mindig bízom benne, hogy - több lelkiismeretes orvos van, mint olyan, aki tesz az esküjére.
2018. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A laikus természetesen nem ért ehhez jobban mint az akinek ez a szakmája, de azért az is igaz hogy manapság az ember sokkal könnyebben utána tud olvasni egyes dolgoknak meg hogy hogyan működik a szervezete. Rezekálni egy fogat amikor rossz benne a gyökértömés teljesen felesleges, csak ártani lehet vele.
2018. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennek pontosan hol olvastál utána?
2018. okt. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért? Tévedek?
2018. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!