Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már sírok a fájdalomtól, mit...

Már sírok a fájdalomtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szam belsejében kijött a hétvégén egy afta, reggelre pedig kettő fájdalmas hólyag a nyelvem hegyén. Már visítok a fájdalomtól, alig tudok enni, Carbosannal kenegetem. Valami gyors és tuti módszer, hogy minél gyorsabban eltűnjenek? Kérlek segítsetek!
2018. okt. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem menj orvoshoz.
2018. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem biztos, hogy afta. Inkább menj orvoshoz, lehet, hogy komolyabb gyógyszerre, vagy szerre van szükséged.

Addig meg szerintem használj valami fertőtlenítő öblögetőt, ami az egész szádra kihat és nem csak az adott területen, ahol a hólyagok vannak.

2018. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék elmenni holnap, de nincs erre valami átmeneti megoldás?
2018. okt. 24. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Corsodylt vegyél attól 1 nap alatt megszűnik a fájdalom.

Én hajlamos vagyok az aftára és a Corsodyl csodát művel :D

2018. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül voltam orvosnál tegnap és kiderült, hogy ilyen vírusos cuccot nyaltam fel valahonnan. Vettem olyan Corsodylt is, meg írt fel az orvos immunerősítőt, reggelre sokkal jobb lett, de még mindig kellemetlen. Köszönöm mindenkinek :)
2018. okt. 26. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!