Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mernétek menni frissen...

Ti mernétek menni frissen végzett fogorvoshoz? Akihez időpontot kaptam, a fb adatlapja szerint idén végzett.

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mennék. Idehaza kiváló az orvos és a fogorvos képzés. Nem véletlenül kapta meg a diplomáját.
2018. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
simán. ő még lelkes legalább :D
2018. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Én is "kezdőnél" voltam legutóbb.
2018. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát attól függ :D, tömés, gyökerkezelest kezdore nem bizom ra
2018. okt. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Százszor inkább mint egy idősebb, berögzült régi módszerekkel dolgozó fogorvoshoz. És ezt szakmabeliként mondom.
2018. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiatal orvosok valoban ugyesebbek es lelkiismeretesebbek mint az oregek. Engem is par eve vegzettek kezeltek tobb mindennel es kifogastalanul. Es meg jo fejek is.
2018. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek a döntésben! :)
2018. okt. 25. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Frissen végzetthez? Én végzős hallgatóhoz járok 😀 sokkal jobban megvagyok vele elégedve, mint a 25-30 évnyi "tapasztalattal" rendelkezőkkel.

Egyébként aki írta, hogy gyökérkezelést és tömést nem hagyná rá, akkor mit hagyna rá? 2 évnyi intenzív gyakorlaton vesznek részt. A tömés meg a gyökérkezelés már a könyökükön jön ki. Nekem sokkal komolyabbakat csinált egy hallgató, és nem rajtam csinálta először, tehát van gyakorlatuk bőven, szinte minden fogorvosi problémában.

2018. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ildike87 válasza:
Egy kicsit már régi a kérdés, de azért annyit megjegyeznék, hogy nem tudom, az utolsó válaszoló hogy járhatott végzős hallgatónál. Tudtommal egy hallgató még nem nyithat rendelőt, még ha végzős is...Vagy esetleg segit egy tapasztaltabb fogorvos rendelőjében? Tényleg nem tudom...
2019. aug. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!