Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez mi mélyharapás? Mivel...

Ez mi mélyharapás? Mivel lehet ezt kezelni? Csak rögzített fogszabályzóval? Mennyi lehet a kezelési idő? 21/f El vagyok késve? Képek lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2018. okt. 25. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de tiszta aliens.
2018. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Aliens?
2018. okt. 25. 19:55
 3/18 anonim ***** válasza:
Mélyharapás. Csak fogszabályózóval lehet. Hogy mennyi idő, azt a fogszabis orvos tudja megmondani.
2018. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt okozhatja bölcsesség fog előjövése, előrébb ment volna a felső fogsorom?
2018. okt. 25. 21:28
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Nincs sok köze a bölcsességfoghoz. Mélyharapásod van,bár annyira nem vészes.

Én 25 vagyok és most kezdjük a kezelést, fogszabályzó és műtét. A fogszabályzó önmagában is egy jó eredményt hozhat,de a tökéletes csak műtéttel érhető el.

Azt mondom,ha az arcodon,külsődön nem látszik a mélyharapás vagy nem zavaró akkor felesleges vele fogalkozni. Ha külsőleg látszik,mint nekem akkor ajánlatos körbekérdezni egy pár orvost mit javasol.

2018. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan enyhe mélyharapásról van szó (amit inkább az ad, hogy a nagymetszőid aránytalanul hosszúak), hogy hülye vagy, ha erre fogszabályozót akarsz tetetni. Elnézvén a harapásod, ez biztosan nem fog későbbiekben problémát okozni.
2018. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És az miért van ha összezárva a fogaim és úgy is hagyom akkor ilyen kellemetlen kicsit feszítő érzést érzek. Ez normális? Kényelmesebb ha nem zárom össze a fogsorom.
2018. okt. 27. 21:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem fáj az állakapcsod? ÉN elősör így tudtam meg,hogy méylharapásom van,kb olyan szintű mint neked. Sok orvos meg sem említette meg azt mondjék hogy élj vele együtt és hordj harapásemelőt. MOndjuk az neked is jól jönne éjszakára. Lehet az elég lenne,de nekem az se segített,fájt továbbra is. Plusz egyre jobban feltánt,hogy mennyivel kényelmesebb a harapásemelővel mint nélküle.
2018. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Te nem gondolkodtal fogszabályozáson? Hova mentél el vele? Helyileg?
2018. okt. 28. 10:54
 10/18 anonim válasza:

Hasonló mélyharapásom van, viszont a fogaim nekem sokkal csunyabbak. Nekem a doktornő műtétet javasolt, de nem mentem bele és a fogorvosom is azt mondta hogyha az ő lányáról lenne szó ő se engedné. Szóval alternatív megoldásként lesz 2 évre fogszabályzóm, majd utánna meg 4 év éjszakai. Azt mondták így nem lesz tökéletes de sokat lehet javítani a helyzeten.

16/L

2018. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!