Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikortól jelentkezhet egyéb...

Mikortól jelentkezhet egyéb tünetek a gyulladt fog miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából arra lennék kíváncsi hogy már nyár eleje óta a bölcsesség fogam nem jó nagyon durva fájdalmakon vagyok túl és egy csomó fájdalom csillapítókon múlt hónapba rá szántam magam és elmentem a fogorvoshoz aki egy külső szemmel nem látta mi a baj elküldött panoráma röntgenre de itt a közelébe megszűnt így nem nem volt esélyem erre de azóta a Doki megfúrta (1 hónapja) és egy hatalmas kráter volt benne és betömte! Azt mondta várjunk és ha pár nap múlva még mindig fáj akkor menjek vissza 1 hónap után elkezdte megint de ez brutál fájdalom az arcsontom a szemem és a fejem is szokott fájni tőle ha beveszek egy fájdalomcsillapítót akkor elmúlik! Szóval arra lennék kíváncsi lehet hülye kérdés lesz de mikortól van az amikor egyéb más reszeim is károsodnak tőle? Hallottam mit okozhat a fog fájdalom vagy is a gyulladt fog(agyhártyagyulladást, szív roncsolást, idegrendszeri problémákat, állkapocs záetságot)... Ezek mikortól jelentkezhetnek? Kicsit megvagyok ilyedve!!! Hétfőn megyek a fogorvoshoz kihúzzatom!! Bocsi a hosszú szöveget.

2018. okt. 26. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a fog nagyon gyulladt gennygóc alakul ki az íny alatt. Ahogy nő a nyomás a gócban utat fúr magának az ínyen (sipoly járat) ès azon keresztül fog távozni a genny a szájüregbe. Ha ez megtörténik cèlszerű eltávolítani a fogat, de előtte valószìnűleg felírnak egy antibiotikum kúrát, mert gyulladt fogat nem szerencsés hùzni ugyanis nem hat az èrzèstelenìtő. A gócos fog bármilyen betegsèget okozhat testszerte, mivel állandó gyulladást tart fennt a szervezetben. Mielőbb menj vissza és szabadulj meg a bölcsességfogadtól! Annak a fognak nincs funkciója ès nagyon hamar romlik, tehát nem kell sajnálni!!
2018. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nagyon félek mert hétfőn megyek kihúzatni és már folyamat fáj elsem múlik csak ha beveszek fájdalomcsillapítót(flektor port)... Igazából más fél hónapja volt már egy antibiotikum kúrám és rá 2 hétre megint vissza jött a fájdalom... Annyira félek hogy ennyire sosem féltem semmitől! Attól is tartok hogy már valami elkezdődött amit a fogam vált ki... Szerintem tuti bevan gyulladva mert akkor mitől fájna?! Még egyszer köszönöm...
2018. okt. 28. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!