Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 bölcsesség fogam is lehet?...

4 bölcsesség fogam is lehet? Egyáltalán egyszerre kell kinőnie? Mit tegyek ha ráharapok a számra? Éa hogy lehet hogy csak az egyik felén a számba mezd bujnj valami felén kezd jönni és fáj

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, négy is lehet. Nem biztos, hogy egyszerre nőnek ki, és az se, hogy mind kinő. Gondolom, nem direkt harapsz rá a szádra (és gondolom, arról van szó, hogy belülről), úgyhogy nem nagyon tudsz mit csinálni, legfeljebb annyit, hogy óvatosabban rágsz.
2018. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted hány bölcsességfoga van egy átlag embernek?

Nem kell egyszerre kinőnie.

Ne harapj rá a szádra. Ennek a kérdésnek annyi értelme van, mintha arra lennél kíváncsi, hogy "mit tegyek, ha beütöm a kislábujjam az ágy sarkába".

Az utolsó kérdésednek fuss neki újra, mert értelmetlen. Ha tényleg érdekel valami, legalább arra vedd a fáradtságot, hogy érthetően fogalmazol. Ez nem autokorrekt és a telefonra sem lehet fogni, mert más is tud onnan úgy fogalmazni, hogy értelmes.

2018. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arra vedd a fáraDSágot
2018. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:D ez milyen már, hogy egy írni nem tudó kijavít egy írni tudót? Jól írta. Fáradtság és nem "fáradság" ;) Ha már a helyesírással foglalkozunk.

Egyébként nem kizárt, hogy egyszerre jöjjenek (na nem mind a 4). Nekem a két alsó egyszerre indult meg.

2018. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, mamám... Az milyen már, hogy egy írni nem tudó akar kijavítani egy írni tudót, és még kacsintgat is hozzá... Na nesze, tanuljál, van még mit:

"Melyik a helyes: „vettem a fáradtságot” vagy „vettem a fáradságot”?

A fáradtság szó jelentése: ’fáradt állapot, kimerültség’, míg a fáradságé: ’fáradozás, fárasztó munka’. Ebből következően a fenti szerkezetbe csak az utóbbi szó jelentése illik, tehát helyesen: vettem a fáradságot."

[link]

2018. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!