Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog szólni a fogorvos?...

Mit fog szólni a fogorvos? Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Terhességem alatt 7 fogam össze roppant és ínyig letört, 2 lyukas, most nincsenek gyulladásban , vagyis nem fájnak. Régen feldagadt arccal, húzott ki egy fogam egy ügyeletes orvos, az jobban fájt mint a szülés, nagyon félek, pedig mindenki azt mondja nem fog fájni.

#fog #Félelem a fogorvostól
2018. nov. 4. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van olyan, aki heti párszor mossa max a fogait, és még egy lyukas foga sincs (vagy csak te nem tudsz róla), de lehet hogy fogínyproblémákban küzd, úgy is ellehet ám veszíteni a fogaidat.



Én is most kezdek már el rájönni így 25 éves fejjel, hogy fogat mosni kevés. Egy jó elektromos fogkefe + minőségi fogkrém (elmex, sensodyne, drágább colgate) + szájvíz + fogselyem, és legalább évenkénti szűrésre járkálni.

2018. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%

10-es, még egyszer elmondom, nagyon sokat fogalkozom a fogaimmal mégis nekem ilyen a genteikám,hogy ettől függetlenül kilyukad fél évente 4-5 fogam és fél évente járok magádokihoz szűrésre szóval ettől függetelnül én nem hagyom abba a fogaim ápolását... és hiába akarod bemagyarázni nekem,hogy már pedig semmi köze a gentekihához annak,hogy 10 éves koromtól fogva járok magánorvoshoz,mindennap többször mosok fogat a kb legdrágább fogkrémmel,mindenféle vackot használok,én vagyok az akinek mindig van a kis táskájában fogselmy,szájvíz és fogkefe...mániákusan ügyelek a fogaimra mióta az eszemet tudom. Valamint az sem mellékes,hogy már milliós tétel amit a fogaimra áldoztam és jeenleg is azon vagyok,hogy tökélesítsem.


Igen Aranka a lakótársam nem mos fogat csak nap 1x és azt is max 2 percig még sincs tömött foga.


ÉRtem én mit akarsz mondani,csak te valamiért nem hiszed el,hogy már pedig igen van olyan is,hogy helyes szájhigénia mellett valakinek brutál rosszak a fogai.

2018. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem ma a fogorvossal, csütörtökön tud fogadni, hogy megbeszéljük mit , hogyan kezel, nagyon félek, enni se tudok, és nagyon feszült vagyok.
2018. nov. 5. 15:37
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam fogorvosnál ma, hát előbb el kellett volna mennem, nem mondott semmi rosszat, mindegyik fogam megcsinálja, hisz ez a munkája.
2018. nov. 8. 17:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia làtom règi poszt de èrdekelne minden rendben ment? Nekem is inyig letört fog miatt kellene menni de rettegek
2023. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!