Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 2 éve nő már egy bölcsesség...

Ha 2 éve nő már egy bölcsességfogam, de még mindig nem bújt ki, csak fáj néha és pukli van rajza, meg kell nézetni?

Figyelt kérdés
Nem, nem tudtam elmenni korábvan, mert nem engedik...
2018. nov. 5. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Itthon nem tudok vele semmit sem csinálni? Ha apám megneszeli, mi fog készíteni, mert "megint nem akarsz iskolába járni".
2018. nov. 5. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nő, akkor férfi.

Pukli van rajza.

Korábvan.

Mik ezek?

2018. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem a bölcsességfogad nő, hanem valami más baj lesz.
2018. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rajta és korábban, nyilván nagyon nehéz volt kikövetkeztetni ezt a két elírásból adódó hibát.


Nő a fog. Nem hallották még ezt a kifejezést eddig???? 😂🤦

2018. nov. 5. 17:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Na de viccet félretéve, nagyon fáj...
2018. nov. 5. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el vele fogorvoshoz. Kihúzzák, és akkor nem fog fájni!
2018. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de szerintem elmehetsz a fogászatra egyedül is. A TB kártyádat vidd magaddal az a lényeg. Lehet csinálnak egy röntgent a fogadról.
2018. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kesz.sari ***** válasza:
nekem is ilyen, én elmentem dokihoz, azt mondta, hogy tud szakaszosan, lassan nőni a fog. nekem kb 4 éve tart, és egyre jobban alakul, növöget. Azt is mondta, hogy azért van, mert az állkapcsom kicsit rövidebb, és a meredek részre jutott a bölcsességfog, és akkor menjek vissza, ha be van gyulladva, mert nem is biztos hogy be fog, de akkor kiveszik.
2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!