Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 éves vagyok, a fogaim...

Wundergirl201220 kérdése:

18 éves vagyok, a fogaim nagyrészt hibásak, egyre sűrűbben törnek ki darabjai es az lenne a kerdesem hogy mit lehet kezdeni vele, mit csinalnanak vele és mennyiért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit csinálnak, elég sok mindentől függ, például hogy mekkora darab tört ki belőle. Menj el minél előbb fogorvoshoz, mert minél tovább vársz, annál nagyobb baj lesz belőle. Igazából már akkor el kellett volna menned, amikor először kitört belőle.
2018. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából 6 fogammal van baj (ebbol 3-nak kb fele hianyzik) + az elso ketto picit ferden áll és nyariszunetes
2018. nov. 7. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetlen fog pótlása mai áron számolva 500000.- ft. Így vigyázz minden fogadra. És ezt akkor is ki kell fizetned, ha pl a beültetés nem sikerül, mert fél év múlva kihullik...
2018. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez ugy is ervenyes, ha 18 ev alatt vagyok?
2018. nov. 7. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, magannal nincs kedvezmeny
2018. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!