Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 kinőtt bölcsességfogam full...

2 kinőtt bölcsességfogam full lyukas (úgy nőtt ki), a többi meg be van gyulladva és csak nem fér ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és még nincs munkám...
2018. nov. 10. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szívásnak. Menj magánfogorvoshoz, bár külföldön a gatyád is rá fog menni.
2018. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A "nem jön ki" fogam pár kínkeserves hét után végül magától kijött, ami persze Rád nézve semmit nem jelent.

A lyukasokra sajnos csak a fogorvost tudom javasolni. Az enyémet (tucatnyi kilyukad-betömik ciklus után) végül ki kellett szedetnem.

2018. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy a (Magyarországon kiváltott) "uniós TAJ-kártyád" (az a kék) mennyit fedez a fogászati kezelésekből, mert ez igencsak változó tud lenni!
2018. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jön ki magától, szerintem rosszul nő vagy nem tudom, mert iszonyú módon be van gyulladva és bedagadt...
2018. nov. 10. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezen csak fogorvos segíthet.
2018. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!