Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 35 evesen ciki fogszabalyzot...

35 evesen ciki fogszabalyzot felrakatni?

Figyelt kérdés
A szuleimnek nem volt peenz ra, (meg le is szartak) Most valtam el es nem problema kifizetni, a fogaim pedig eleg kocosak, mindig is feszelyezve ereztem magam miatta
2018. nov. 20. 06:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Dehogy ciki! En igaz csak 29 vagyok, de most rakattam fel en is felulre, porcelan, alig latszik... Egyebkent ha a penz nem akadaly es zavar, ha latszik, akkor lehet incognito-t is valasztani, azt belulre ragasztjak fel. Igaz, eleg borsos az ara.
2018. nov. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal cikibb egy össze-vissza álló fogsor
2018. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
35 évesen az ciki ha a szótáradban még mindig szerepel a "ciki" szó. De most komolyan, ennyi idősen már rég leszarhatnád hogy ki-mit gondol az általad helyesnek és hasznosnak ítélt dolgokról. Nem vagy már 14 éves, hogy a kollegáid a hátad mögött összesúgjanak, hogy "juuujj, a Jucinak/Pityunak fogszabályzója van, dobáljuk meg kenyérrel"
2018. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
35 évesen lehet még fogszabályzót rakatni? Úgy tudtam 30 fölött már húzzák rá a szájukat a fogorvosok. Inkább kiveszik és fogpótlást csinálnak.
2018. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 35 evesen ilyet kerdezni sokkal "cikibb".
2018. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"juuujj, a Jucinak/Pityunak fogszabályzója van, dobáljuk meg kenyérrel" Ez ütött, köszi. :D
2018. nov. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de járj utána alaposan, különösen a dokinak.

Nekem volt gyerekkoromban, és tönkretették vele a fogzománcomat, sose kapom vissza az épségét, és ami bosszantó, hogy nekem nem volt olyan deformáció, ami miatt mindenképpen kellett volna, az alsó fogsorom vissza is kuszálódott évekkel később, hiába volt nappali és éjszakai fogszabályzóm is... :-(

2018. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Dehogy, vágj bele. A szép fogsor mindent megér, én is huszonévesen műttettem ki a rossz helyre nőtt fogamat hasonló okok miatt (nekem volt fogszabim de nem használt semmit, így a szüleim vállat vontak, én meg további 10 évig nem mosolyogtam).
2018. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy, miért lenne az? Én 33 évesen rakattam, nekem is letojták a szüleim.
2018. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!