Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalok hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok hány százaléka visel manapság fogszabályzót? Manapság ez trendi vagy ciki?

Figyelt kérdés
Nekem is van fogszabályzóm és csak érdekelne a dolog...Manapság ez trendi vagy ciki?
2011. febr. 7. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem ciki, drága mulatság a fogszabályzó az tuti, inkább jó ha hord valaki mert szép egyenletesek lesznek a fogai, tehát igényes ember, törődik magával, én is hordanék ha lenne rá 100-200 ezer forintom, mondjuk csak 2 fogam áll ferdén.

20f

2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Se nem trendi, se nem ciki. Bizonyos helyzetekben szükséglet. Ennyi.
2011. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem az 1ik szemfogam bár az azért mert 1ik őrlő elvándorolt hogy rohadna meg :D így hogy leszek vámpír csessze meg :P [bár a vérfarkas jobb de akkor is :S] nem ciki a fogszabályzó extrém helyzetekbe még jól is áll :D vagy legalábbis semmit nem ront az összképen


19F

2011. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Foggalmam sincs, hogy a fiatalok hány százaléka hord fogszabályzót de sokan vannak.


Az pedig, hogy "trendi" vagy "ciki"(bár szerintem egyik sem) felfogás és kisugárzás kérdése. Az egyik fogszabályzós ismerősöm szenvedett vele, nem mosolygott, sokat is cikizték, a másikuk pedig vidám volt, felvállalta és ezáltal "trendi" lett.


L/19

2011. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyre több fiatal hord , mert manapság már egyáltalán nem ciki , de trendinek se mondanám ... Nekem volt másfél évig , volt amikor baromira fájt ( főleg az elején) , de megcsinálnám most is , ha most jutna eszembe , mert megérte ! Sokkal szebb így az egész mosolyom és a kisugárzásomon , talán az önbecsülésemen is dobott .

Viszont igaza van az elsőnek ! Drága mulatság ... Nekem össze vissza ha számolom olyan 330 ezer körül volt, de ez magán orvos volt, szóval valamivel olcsóbban hozzá lehet jutni , de 150 alatt sehol (!)

Nekem nagyon sok problémám volt a fogaimmal ... egyik se esett ki magától , az összeset húzták , a szemfogaim fent is , lent is egymás mellé nőttek így nagyon felkerültem , a tej őrlőfogaim olyan gyengék voltak , hogy 15 éves korom körül törtek és azért kellett kihúzni( most azt mondta a doki , hogy erősek a vasfogaim), az első két fogamból kivertem egy darabot , szóval az pótolva van , szóval elég sok mindent kellett korrigálni azért is lett ennyi... Most ha valaki meglátja mindig mondja milyen szépek a fogaim , fehérek és olyan mintha "sztár mosolyom " lenne, közben ha tudnák mennyi bajom volt velük ..

2011. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem tartozik egyik kategóriába sem:) olyan, mint a szemüveg...semleges, viszont nem állandó. Nekem 19 éves koromban tették fel és egyáltalán nem zavart/zavar, pedig még hordanom kell minimum 1 évet.


20/l

2011. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, viszont nem is trendi.

Nem tudom pontosan hányan hordanak, de elég sokan.

Vannak akiknek nem tetszik, vannak akik kifejezetten vonzónak találják. Például nekem is bejön:)

Vannak akiknek jól áll, vannak akiknek kevésbé, de aki úgy gondolja hogy ciki, az hülye.

2011. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
OK, köszi a válaszokat, igazán jót nevettem 1-1en... :P
2011. febr. 8. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!