Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúzták egy fogamat akkor...

Ha kihúzták egy fogamat akkor azt fogszabályozóval meg lehet csinálni hogy ne legyen hiányos?

Figyelt kérdés
Anno voltam mert elöl két fogam előre áll, akkor azt mondták, hogy azokat kihúzzák és fogszabályzással összehúzzák a fogakat és eltűnik a rés. Most hogy hiányzik egy fogam feltételezem, hogy ugyan ezzel az eljárással megoldható lenne. Volt már ilyen valakinek? Működik?
2018. nov. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy és hol az a fog?
2018. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok és a felső második kisőrlő fogamat húzták ki
2018. nov. 22. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem oda max beültetni tudnak. a fogorvost nem kérdezted?
2018. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet oldani. Nekem nagyon torlódott fogam volt felül. Egyik oldalt a màsodik kisörlőt, màsik oldalt az első kisőrlőt húztàk ki, hogy legyen hely szabàlyozni. Viszont akkor is mondtàk, hogy a szimmetria + középvonal beàllitasa miatt mindkét oldalról húzni kell.
2018. nov. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!