Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meleg sós víz fogfájásra?

Vampirebillyy kérdése:

Meleg sós víz fogfájásra?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez a módszer jó lehet fogfájás ellen. Beválhat?

2018. nov. 26. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a fogorvos valt be eddig fogfajasra :)
2018. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a svédcseppes öblögetés vált be eddig. De minél hamarabb látogasd meg a fogorvosod! Addig is kitartást :)
2018. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
életemben nem hallottam erről a meleg sós vizes borogatásról. Ha fáj a fogad, akkor vegyél be fájdalomcsillapítót, és holnap menj fogorvoshoz. Ez segít csak.
2018. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szenvedtem pár évtizedet a fogaimmal, bár csak röviden, mentem fogorvoshoz. Nekem a fogorvos a Megmentő, aki véget vet ez irányú problémáimnak, hogyan lehet tőle félni, nem tudom (már ha jófajta fogorvos).

Igazán kemény fogfájásra szerintem nem hat semmi, csak a fogorvos. Nagy mennyiségű tömény alkohol enyhítheti a gyengébbet (s eléggé módosíthatja a tudatot ahhoz, hogy a maradék fájdalmat is jól viseljük), az erősebbnél pokol van, tapasztalataim szerint. Biztos van, akire hat valamilyen emberi halandó által kapható fájdalomcsillapító is.

2018. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A meleg semmiképp nem jó egy gyulladt fogra. Inkább jegelni szokták kívülről az arcot.
2018. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!