Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A gorbe fogak "eltuntetesere"...

A gorbe fogak "eltuntetesere" milyen modszert lehet hasznalni?

Figyelt kérdés
csak a fogszabalyzo letezik megoldaskent?es ezen belul hallottam, hogy van kivehetos, es allando,viszont az allandot a fogat kulso illetve belso reszere is lehet teteni!mitol fugg h kivulre illetve bevulre teszik? vagy ha szeretnek tetetni eleve en szabhatom meg h kivehetosek kerek,vagy allandot?
2008. nov. 6. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A kivehetős semmit sem ér, szerintem. Kérj állandót és bírd ki azt a néhány évet, utánna gyönyörű lesz a fogsorod!
2008. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt altalaban a doki donti el, hogy melyik a legjobb szamodra, az allando sokkal jobb, en 1 evig allandot hordtam, most mar majdnem 1 eve kivehetos van, amit ejszaka kell hordanom, ugyan mar megszoktam, de itt arra kell figyelni, nehogy elfelejtsd es minel tobbet hordod annal jobb, de beszelni nem is lehet vele. Az allando nekem fehet volt, alig lehet latni, ne aggodj miatta/
2008. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!
2008. nov. 11. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
ki is huzathatod és fogbeültetés..
2008. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!