Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudok tenni? Lyukas fog,...

Mit tudok tenni? Lyukas fog, (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nincs taj kártyám, mert külföldön dolgoztam. Jelenleg munkám sincs, mert haza jöttem. A bejelentett lakóhelyemtől kb 500km-re vagyok. Van egy két lyukas fogam,ami annak ellenére is előjött,hogy mosom minden nap. Nagyon fájnak,és már minden féle gyógyszert szedtem rá,ami fájdalom és gyulladáscsökkentő hatású. Most az lenne a kérdésem,hogy egy rendelő van,ami nem praxis,oda be tudnék menni,és kihúznák a fogaimat? Vagy most valahogy menjek haza csak ezért? Ingyenes ellátás kellene, mert nincs jövedelmem. 26/L

#fogászat #Lyukasfogak #többkm #ingyenesellatas
2018. dec. 7. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akut panasszal és a fájdalom akut panasz, kötelesek ellátni, de figyelmeztetni fognak, hogy kezd el fizetni a TB-t.
2018. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellátnak, kapsz figyelmeztetést. És az ellátás adatai mennek a NAV-hoz, majd ők keresnek a tb miatt.
2018. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs TAJ egyáltalán, akkor nem tudom hol látnak el, de szerintem sehol, ez nem tartozik sürgősségi fokozatba. Meg kell kérdezni olyan helyeket ahol van ügyelet.
2018. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!