Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Mit tudok tenni? Lyukas fog, (Többi lent)

Nincs taj kártyám, mert külföldön dolgoztam. Jelenleg munkám sincs, mert haza jöttem. A bejelentett lakóhelyemtől kb 500km-re vagyok. Van egy két lyukas fogam,ami annak ellenére is előjött,hogy mosom minden nap. Nagyon fájnak,és már minden féle gyógyszert szedtem rá,ami fájdalom és gyulladáscsökkentő hatású. Most az lenne a kérdésem,hogy egy rendelő van,ami nem praxis,oda be tudnék menni,és kihúznák a fogaimat? Vagy most valahogy menjek haza csak ezért? Ingyenes ellátás kellene, mert nincs jövedelmem. 26/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: többkm, Lyukasfogak, ingyenesellatas, fogászat

dec. 7. 01:12  Privát üzenet  

A válaszok
Akut panasszal és a fájdalom akut panasz, kötelesek ellátni, de figyelmeztetni fognak, hogy kezd el fizetni a TB-t.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 01:42 Privát üzenet
Ellátnak, kapsz figyelmeztetést. És az ellátás adatai mennek a NAV-hoz, majd ők keresnek a tb miatt.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 06:20 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ha nincs TAJ egyáltalán, akkor nem tudom hol látnak el, de szerintem sehol, ez nem tartozik sürgősségi fokozatba. Meg kell kérdezni olyan helyeket ahol van ügyelet.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont dec. 7. 06:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pár hónapja nőtt ki a jobb felső nyolcas fogam és már lyukas. Mit lehetne tenni?
Van egy lyukas fogam! Mit lehetne tenni?
Rendbe szeretném tenni a fogaimat, de nagyon félek (? ) (bővebben lent)
Nagyon rossz fogaim vannak. Mit tudnék tenni az egészségükért?
Hétvégén mit lehet egy iszonyúan érzékeny lyukas foggal tenni?
Lyukas fogamról tört le egy kis darab, mit tud tenni vele a fogorvos?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!