Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől dagadhat fel éjszaka a...

Mitől dagadhat fel éjszaka a felső ajkam?

Figyelt kérdés
Régebben (nagyjából egy éve) volt már ilyen problémám, de most újrakezdődött, hogy úgy kelek fel reggel, hogy a felső ajkam érezhetően és láthatóan meg van dagadva. Voltam vele bőrgyógyásznál, aki annyit volt hajlandó csinálni, hogy kaptam allergiás reakciót csökkentő injekciót a fenekembe, persze mondanom se kell, hogy ettől semmit nem javult a helyzet... fogalmam sincs, hogy mit csináljak

2018. dec. 7. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

Az egyetemen a koliba egyszer úgy keltem fel hogy bmfel van dagadva a felső ajkam..fú de gáz volt. Tettem rá jeget éjszaka , mert persze hajnali négykor felkeltem hogy megyek így be előadásra. C vitamint is ettem .

Előtte nap volt egy pattanás a számon és megpróbáltam eltávolítani, de lehet hogy elfertozodott.

Haza jöttem az nap reggel és le is apadt. ( Persze nem volt nálam sál így ki volt zárva bemenjek előadásra )

2018. dec. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jahm kifelejtettem hogy utána elmentem teljes kivizsgálásra dokihoz és kiderült nagyon le van gyengülve az immunrendszerem is . Egy hónapig gyogyszereken éltem.
2018. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nem egy napig van ez, hanem naprol napra, reggelre feldagad aztan par ora utan nagyjabol jo lesz.... es ugyanugy koliban, aztan jarjon igy az ember egyetemre... vitaminokat szedtel, vagy milyen gyogyszert kaptal az immunrendszer gyengesegre?
2018. dec. 7. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik belsőszerved problémás. A felsőajak a vékonybélnek a területe, de ki kellene valahol vizsgálni, ahol értenek is hozzá. A mezei orvos csak max. antihisztamint fog kiírni.
2018. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet annak köze hozzá, hogy gluténérzékeny vagyok? Tartom rendesen a diétát
2018. dec. 7. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!