Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha már annyira fáj a fogam,...

Ha már annyira fáj a fogam, hogy a fejem is fáj tőle és csak gyógyszerrel bírom, mennyire biztos, hogy gyökérkezelni fognak?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek dokihoz. 2 hónapja foglaltam időpontot.

2018. ápr. 24. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2 hét múlva mész ilyen fogfájással? :D Ne csináld már.

A sürgős fogfájást szerintem mindenhol előre veszik, nem kell hozzá időpont.

De a helyedben én már elmentem volna egy magándokihoz, az se baj, ha 20 ezer, csak legyen meg, nem? :D

Nem sajnos mi nem tudhatjuk hogy gyökér kezelni fogják-e. :/ Az orvosnak kell ránéznie hogy mit lát.

2018. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez magándoki.
2018. ápr. 24. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, volt olyan fogfájásom amit gyógyszer mellett is éreztem, kiderült akkora volt a lyuk hogy a doki érzéstelenítés nélkül 10 perc alatt betömte, másik fogam sosem fájt, negyede hiányzott, elhalt, kihúzták.
2018. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem ALAP, hogy beesel az első sürgősségire, és nem tömöd magad még két hétig gyógyzserrel, tök feleslegesen, mert addigra ki kell szedni?


Fogfájás, éjjel besétálsz az ügyeletre, vagy elmész a körzetihez.


Nekem mikor fájt a fogam, 2 napig - mikorra adtak időpontot - alig bírtam ki, gyakorlatilag nem ettem, alig ittam, és szedtem a fájdalomcsillapítót. De ez 2! nap volt, nem 2 hét, bsszus.

2018. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!