Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 8. kerületben hol van fogászat...

8. kerületben hol van fogászati szakrendelés?

Figyelt kérdés

A Szentkirályi utcába nem szeretnék menni. Két éve, mikor ott voltam, a lyukas fogamra a doki egy két-három hónappal későbbi időpontot adott volna, de ő is azt mondta, ne várjak addig. Akkor megoldottam magánúton, de most már nem szeretném. Fizetem a TB-t, lássanak el.

Nyolcadik kerületiek, légyszi segítsetek! Beírom a googliba, de a Szentkirályi útin, meg a magánrendeléseken kívül mást nem találtam. Köszi!



2018. dec. 14. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs más sajnos.
2018. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lakhely szerint tartozol egy az az egy körzetes orvoshoz. Ha ez a Szentkirályi utca, akkor így jártál. Mindenhol várólista van, egyedül akut esetben látnak el időpont nélkül (az időpontos beteg viszont mindig előnyt élvez, így várnod szinte biztosan kell), de annak is az első célja a fájdalomcsillapítás, a végleges restaurációra időpontot kapsz.

Ezt a “fizetem a tb-t” dumát pedig add elő azoknak a dolgozó embereknek, akik kivárták a sorukat, akár azt a 2 hónapot pattogás nélkül. Ha akutan elküldtek, akkor pedig fel lehet őket jelenteni.

2018. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ugyanmár két hónapos várólista! Van ahol igen, van ahol nem. Munkatársam nem akut problémára két nap múlva kapott időpontot. (II. kerület)

Egyébként qrva sokat segítettél a rendszer leírásával, én sem a holdon élek. Nem helyzetelemzést kértem.

Nagyon régóta nem lakom a 8. kerületben, ezért kérdeztem itt, hol vannak ott szakrendelések, mert neten nem találtam, de ezt fent is leírtam.

Elsőnek: köszönöm.

2018. dec. 19. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem áll rendelkezésre tb-támogatott klinikák hada, amiből lehet válogatni. Ahova tartozol körzetileg, oda tudsz menni.
2020. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet sürgős, ha 2 éve ráér....
2020. okt. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolso :D sirok ezen.. 2 eve rakta fel a kerdest es most kiemelte :D
2020. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én meg rajtatok sírok.

Nem lehet újra aktuális? (Veled ellentétben nem egy fogam van.)

Nem lehet, hogy most olyanok válaszolnak, akik a kérdésre fognak válaszolni, nem vicceskednek vagy kioktatnak?

Nem.

2020. okt. 3. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Utólag visszaolvasva lehet tényleg lekezelő stílusú volt a válaszom. De lényeg a lényeg, hogy adott lakcímmel adott NEAK-finanszírozott fogászathoz tartozol, ami VIII. kerület esetén a Szentkirályi utca 40.
2020. okt. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
“ Nem lehet újra aktuális? (Veled ellentétben nem egy fogam van.)” én nem 2 évente járok fogorvoshoz, hanem fél évente ellenőrzi az orvosom, ezért nem kell semmi sürgősségi ellátás ;)
2020. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: akkor nem értem, miért csodálkozol, hogy újra kiemeltem a kérdést.

Egyébként nekem sem sürgősségi ellátás kell.


A kérdést azért is írtam ki, és emeltem ki, mert igazságtalannak érzem ilyen szempontból a nyolcadik kerületiek helyzetét: míg más kerületekben időpontot kérhetnek, és ha hosszabb is a várakozási lista, bekerülnek, ellátják őket, addig a Szentkirályiba tartozók nem kérhetnek időpontot, hanem odamész, és vagy sorrakerülsz vagy nem. Ráadásul oda aztán mindenki mehet, mert országos, tehát nemcsak a kerület használja.

És igen, ismétlem újra, igazságtalannak tartom, hogy pl. a második kerületben (de gondolom, máshol is), sokkal könnyebb bejutni, időpontot kérhetsz, ellátnak.

2020. okt. 7. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!