Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszilánkot vésett az orvosom...

Fogszilánkot vésett az orvosom. Mikor gyógyul be a seb kb?

Figyelt kérdés
Kedden voltam a fogorvosnál, mert az előző körzetis 16 éve bemetörte a fogamat, és a szilánk most akarózott kijönni. A dokim fölvágta és kitakarította a helyét, két szilánk volt benne. Véste, kalapálta volt minden. A seb összehúzódott,de érintésre nagyon fáj még. Mikor gyógyul meg végleg? Az orvosom egyébként nagyon normális, nagyon szeretem.
2018. dec. 15. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 hét.
2018. dec. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙂
2018. dec. 15. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudtad, hogy ki akar jönni?
2018. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjelent az ínyemen egy olyan, mint egy szúrás. Ez a valami egyre csak nagyobb lett, és egyre jobban fájt. Azt hittem, hogy felsértettem valamivel.... De hozzáérvén kemény volt. Az orvosomnak mutattam és mondta hogy nem a tömött fogam fáj (arra volt kihatással) hanem ez a valami. Megnyitotta a sebet, kiszedte (nem volt sétagalopp) és most elvagyok vele, de szilárdat ne nagyon tudok még enni....
2018. dec. 15. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!