Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy a oenti...

Lehetséges hogy a oenti fogaim felnyomódnak?

Figyelt kérdés
Elég furcsa kérdés ez tudom, a fogorovosom se tudott rá választ adni, azt mondta 30év alatt ilyet még nemhallott, viszont nekem eléggé kellemetlen és fájdalmas ez az egész. Szóval volt egy idegszedésem, mivel érzekeny volt nagyon elso nap a fogam így nem haraptam rá, másnap viszont ahogy ráharaptam észre vettem hogy a az elso fogaim egybe érnek, gondoltam biztos magam a tomés, visszamentem az orvosomhoz, leszedett a tomesbol és ugyanolyan rossz maradt, lekelett csiszolnia a fogamból egy darabot, nem volt tökéletes de végre nem nyomták egymást a fogaim és nem fájt. Eltelt egy nap és a lecsiszolt fogam újra nyomja a felso nemtudom osszecsukni rendesen a szám. Az egészet nem értem, senki nemtud tanácsod adni
2018. dec. 18. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!