Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Mit tudnék csinálni, hogy ne vérezzen?

Figyelt kérdés
Ma kihúzták hat fogam 4 bölcsességet és a kettő alsó négyesem.Az egyik bölcsesség helyét varták össze csak.Reggel húztak 3- at délbe is hármat.A problémám, hogy véreznek.

2018. dec. 19. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmiképp ne menj IQ tesztre, az nem fog segíteni.
2018. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj ha nem tudsz egy normális választ adni inkább kussolj. Okés?
2018. dec. 19. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Mit hazudozol? 6 fogat sosem húznak egy nap.
2018. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ostoba ember lehetsz ha egyszerre 6 fogat húzattál ki de ha ez valóban igaz az orvosod egy totál idióta sőt nem is orvos. Vérezni is fognak mivel a bölcsfogak nagyok az nekem is vérzett utána egy pár napig de gyengén.
2018. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit tehettem volna?Nekem semmi beleszólásom nem lehetett. És nem én húzattam ki. Fogszabályzó miatt van az egész. Én úgy tudtam 4- et húznak erre közölték velem legyen inkább 6.
2018. dec. 19. 20:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?Fogszabályzás alatt állok. Mivel akadályoznák a fogaim a folyamatot ki kellet húzni.De most tulajdonképen nem is az volt a kérdésem hanem, hogy hogy lehet elállítani a vérzést.
2018. dec. 19. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni, az egyik bölcsességfog kihúzása után nekem is nagyon sokáig vérzett.

Ne igyál alkoholt, koffeines italt, igyekezz elkerülni, hogy étel menjen bele és ne is harapj, rágj azokkal a területekkel ahol húztak.

Pihenj sokat, feküdj, nekem ezt ajánlották, mivel ennyi foghúzás eléggé megterheli a szervezetet.

2018. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

válts orvost és többet ne menj ehhez...

nem normális, aki ennyit kihúz egyszerre

2019. jan. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hal isten már túl vagyok rajta. Szépen gyógyulnak a hegek. Tegnap megkaptam a harapásemelőm és a fogszabim is. Nyáron lesz az állcsont műtétem is.
2019. jan. 26. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem szenvednék ennyit egy fogszabályozó miatt. Ennyire kaszrák voltak a fogaid?
2019. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!