Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményed a fogsoromról?...

Mi a véleményed a fogsoromról? (KÉP)

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám, hogy folyamatban van a fogszabályzásom, mert szerintem undorítóan néz ki a mosolyom. Mennyire befolyásolna téged egy ilyen ronda, szétálló fogsor párkapcsolat terén? Tehát kizáró ok lenne, hogy összejöjj valakivel?


[link]


2018. dec. 22. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a fogsorosnak
2018. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne kizáró ok. Szerintem nem undorító egyáltalán a fogad.
2018. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja, inkább aranyos. LOL
2018. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a mosolyod és szépek az ajkaid. Picit furi, de hátrány nem lenne. De ha lenne fogszabályzód az előny, imádom az olyan lányokat, számomra nagyon cukik :)

Volt olyan lány aki addig nem is tetszett míg nem lett fogszabályzós. Nem tudom mért, valahogy bejön. Lehet azért, mert a cuki lányok a gyengéim és pl ez az, vagy a szemüveg.

2018. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
De az iphon 7 az jelentős hátrány. Utálom azt a márkát.
2018. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A fogaid kicsit hézagosak. De nem ronda! Párkapcsolat szempontjából nem kizáró ok.

Szép mosolyod van.

2018. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
56%

Már a mosolyodból is látszik, hogy jó csaj vagy. ;)

Semmi baja a fogsorodnak.

2018. dec. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok hogy pozitívan álltatok hozzá, de nyugodtan jöhet negatív kritika is, igazából csak arra számítottam.:D De akkor ezek szerint annyira nem is ronda, mint ahogy gondoltam. Ért néhány atrocitás miatta, ezért gondoltam azt amit. Jól esett amit írtatok, köszönöm még egyszer!
2018. dec. 22. 14:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ronda a fogsorod, sem a mosolyod.
2018. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, amennyire látszik az arcod tökre aranyos. Egyáltalán nem zavarna, nekem rondább és lelki + stb stb okok miatt hidd el párkapcsolat terén sokkal zavaróbb dolgok is lehetnek. Ez a fog jó ahogy van, semmi baj nincs vele ami zavarna. nem a külseje miatt akarok szeretni valakit.
2018. dec. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!