Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményed a fogsoromról?...

Mi a véleményed a fogsoromról? (KÉP)

Figyelt kérdés

Először is tisztáznám, hogy folyamatban van a fogszabályzásom, mert szerintem undorítóan néz ki a mosolyom. Mennyire befolyásolna téged egy ilyen ronda, szétálló fogsor párkapcsolat terén? Tehát kizáró ok lenne, hogy összejöjj valakivel?


[link]


2018. dec. 22. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-vagyok) Egyébként azt kifelejtettem hogy ami kizáró ok ha hiáynos az öltözék vagy ribis viselkedés stb. Ha valaki a külsődön található dolgok miatt nem szeret az nem érdemel meg téged, ennyire egyszerű. Sok sikert!
2018. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez neked ronda? Akkor látnád az enyém. Nekem mind a két szemfogam fent van és eszem ágába sincs fogszabályozni. Be sem férnének a fogorvosom szerint én meg jó fogamat hátul nem húzatom ki.
2018. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem ronda :)

Nekem ennel durvabban ossze vissza allnak :D


De fogszabi után még szebb lesz :)

2018. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát a fogszabályozásnak a célja az esztétikán felül a funkció. Szóval azt kéne (ráadásul oldalról) hogy hogy harapsz össze, amit kicsikét nehéz lefényképezni két kézzel és tükör nélkül. De azt sem gyakorikérdéses embereknek kellene látni hanem az orvosodnak...
2018. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A fogsorod és ajkad inkább aranyos, szerintem hagyd így,tök cukin néz ki, én már beléd is habarodtam, kár hogy élőbe nem láthatom :(
2018. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!