Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fem fogszabalyzom van es a...

Fem fogszabalyzom van es a jobb oldalso metszofogam bracketerol eltunt a gumi es elvalt a drottol. Mennyire fog elmozdulni a fogam?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem eszre hogy nagyon hatul van a fogam a megszokottol. Beleneztem a tukorbe es akkor lattam hogy nincs meg a gumi es a drottol is levalt a bracket. Szoval ravan meg ragadva a fogamra, de nem tartsa semmi. Irtam a fogorvosomnak, nem irt vissza viszont en sem szeretnem karacsonykor zaklatni. 2,5 het mulva van csak idopontom. Nagyon zavar, meg felek hogy visszamegy a fogam, mert eleve hatrabb volt mint a tobbi, de ugy erzem most megjobban visszament. Pont 1 honapja van fent a fogszabalyzo.

Mennyire tud igy visszamenni a fogam? Akivel tortent mar ilyen mit csinalt?

Ahogy mondtam, irtam a fogorvosnak, de nem valaszol (ertheto modon).


2018. dec. 25. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mar ilyen. Lejott a gumi es a fem drot is ki jott a brekettbol. A fogam visszabb allt sajnos emiatt, de mikor mentem huzasra , mar kb masnapra ujra visszament a helyere. Egyebkent en is felhivtam a dokit, de azt mondta nem baj, nem kell korabban visszamennem emiatt...

Hivd majd fel, ha lementek az unnepek, hatha hamarabbra ad idopontot:)

2018. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt, sikerult kicsit megnyugodnom :)

Unnepek utan majd felhivom a fogorvosom, megis o mit mond.

2018. dec. 27. 00:13
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma voltam fogszabalyzosnal, es aki esetleg hasonlo problema miatt tevedt ide, annak elmondanam hogy mi is tortent ezutan. :)

Ujev elott felhivtam az orvosom es azt mondta, hogy a megbeszelt idoponton majd megoldja, addig is nem gond ha igy marad.

Alig vartam hogy eljojjon ez a nap, nagyon zavart, hogy szinte teljesen rendben volt mar a fogsorom, kiveve az a fogam ami elvalt a drottol nagyon hatra ment. Nem nezett ki tul jol sem, es kenyelmetlen is volt. Ma hala Isten kijavitottak, es alig mult el 5 ora, de mar erzem hogy szinte teljesen elorement a fogam, es mintha nem is tortent volna emg ez a baki.

Sajnos azt olvastam hogy sok mindenkivel elofordult ez hogy leesett a gumi es elvalt a drottol, de ha eltudjatok minel elobb erni az orvosotokat akkor nem lesz semmi gond. :)

2019. jan. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!