Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval fogat előrébb...

Fogszabályzóval fogat előrébb lehet húzni?

Figyelt kérdés
Szóval, tönkre ment az egyik fogam amit huzatni kéne de zavar hogy nincs ott fog. Hogyha ki húzatom és kapok fogszabályzót akkor létezik olyan hogy a fogam egy picit előrébb jön a másik helyére? 16/L

2018. dec. 28. 03:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, el lehet mozgatni fogszabályzóval egy fogat, de ez esetben akkor meg a régi helyén lesz egy luk, nem?
2018. dec. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mi lett belőle?

Nagyon sok rossz fog menthető gyökértöméssel stb.

Nekem volt egy olyan fogam amit kihúzattam kiskoromba, mert hogy milyen kemény vagyok, később fogszabályozó miatt a másik oldalt kellett húzatnom a fogamat, hogy elférjen a számba a garnitúra. Magyarul keress egy profi fogorvost aki megfelelő tanácsot ad, ne lövöldözd ki a fogadat, nekem mondjuk mondom kis száj miatt 24 fogam van csak, de pofátlanul feltűnően jól néz ki szóval :D

2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!