Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A ti magán fogorvosotok...

A ti magán fogorvosotok értesít, ha mégsem tudtok menni?

Figyelt kérdés
Költöztem, gondoltam helyben megyek fogorvoshoz. Kértem egy időpontot, elkérték a számom. Ma mégis megyek, erre ajtó ráccsal lezárva, kint egy cetli, a héten betegség miatt zárva. Azt hittem felrobbanok. Megvolt a számom, mégse szóltak, hogy hé paraszt, ne gyere, mert minek. Ráhagyom a gyereket valakire, elbumlizok, a semmiért. Ahonnan költöztem ott már tíz éve is az volt a gyakorlat, hogy telefonáltak, ha nem vettem fel sms-t írtak, amint megtudták, hogy akihez időpontom van nem lesz. Elnézést kértek és hozzátették, hogy később keresnek új időpont miatt. Ez olyan szokatlan? Ennél a praxisnál a napi négy órás rendelési idővel nem hiszem, hogy 800 embert kellett volna értesíteni, hogy képtelenek legyenek rá bakker... Puszta kíváncsiság, hogy én olyan ritkasághoz szoktam hozzá, vagy mi?
2019. jan. 10. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs magán fogorvos, tb-s van.
2019. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked lehet.
2019. jan. 11. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem még azért is felhívtak, hogy nem a saját fogorvosom fogja csinálni a beavatkozást, hanem egy másik.

Ne menj többet erre a helyre.

2019. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!