Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj az érzéstelenítő...

Nagyon fáj az érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés

Fogorvoshoz kell menjek, mert eléggé eleromlottak a fogaim, és tuti nem fogom meguszni az injekciót, mert az idegszálakat fogják eltávolitani.

Szóval nagyon fáj az injekció? Borzasztóan félek. Folyton ez jár a fejemben. :(((


Szerintem tűfóbám van.



2019. jan. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fajt de nagyon kellemetlen volt 4-et kaptam 2 fogamat tomte egyszerre. A fogak bal es jobb oldalara 1-1. Inkabb az volt nagyon kellemetlen amikor a kulso reszre adta es elegge benyomta a tur is, fel is dagadt utana egy picit de jol lezsibbadt legalabb, amit a szajpadlas feloli oldalakra adott azt eszre sem vettem
2019. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez attol fugg hogy ki adja be tehat nagyon sok mulik hogy milyen fogorvosod van. Ismerosom meselte hogy az o fogorvosa ugy adta be hogy azt hitte meg pusztul a fajdalomtol, ezzel szemben amikor en voltam bolcsesseg fog muteten ugy adta be a doktor hogy semmit nem ereztem belole. A tu fobia ellen meg csak annyit, tudok tanacsolni hogy tartsd csukva a szemed es hamar tul leszel rajta.
2019. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ugy adtak nekem be hogy le erzestelenitette a tu helyet vattara fujt valami erzestelenito anyagot es azt az inyemhez nyomta majd 1 perc mulva be adta az injekciot
2019. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem epres zselével kente le, majd utána adta be az injekciót. Ne félj, meg sem érzed. Nekem egyszer véletlen egy ideget talált el, és élesen belenyilalt az arcomba a fájdalom, de még azon is nevettem. Tényleg ne stresszeld magad, ez lesz a legjobb része.😊 kitartást a kezeléshez!
2019. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én attól félnék, hogy rosszak a fogaim. Nem az injekciótól. Pár másodpercet kibírsz. De évekig rothadt fogakkal? Hát....
2019. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem faj, ezen ne idegeskedj. Én rettegve, sőt sírva mentem oda és annyira nem fajt, hogy rögtön kertem meg egyet biztos ami biztos. A kezelés így már abszolút semmi. Az egészről nem kell felni.
2019. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fogorvosnál eddig soha nem fájt az injekció,az az egyetlen hely ahol szívesen kérek injekciót.
2019. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hovà és ki adja, nekem általában rohadtul szokott fájni
2019. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!