Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foggyulladás, csak én vagyok...

Foggyulladás, csak én vagyok türelmetlen?

Figyelt kérdés

Begyulladt tegnap az egyik fogam. Ma el is mentem fogorvoshoz. Már kétszer gyökér kezelt fogról van szó. Kocogtatta, nyomogatta, végül azt mondta, várjunk még egy kicsit, mielőtt újra felnyitja, addig is szedjek Cataflam Dolo vény nélkül kaphatót. Igen ám, csak hogy becsinálok a fájdalomtól, ez a gyógyszer két óránál több ideig nem hat, háromnál többet meg nem szabad bevenni belőle, így gyakorlatilag egy nap tizennyolc órát szenvedek. Nem tudok koncentrálni a munkámra, dolgaimra sem.


Vagy én vagyok türelmetlen, várjak, viseljem a fájdalmat, és ahogy telik az idő, jobb lesz? Vagy holnap húzzak vissza a fogorvoshoz, elmondva, hogy alig hat a fájdalomcsillapító?


2019. jan. 17. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szájvíz nem használ, tehát nem ínygyulladásról van szó, akkor valóban orvosi beavatkozás kell.
2019. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!