Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a neve annak a fajta...

Mi a neve annak a fajta érzéstelenítésnek amikor egyenesen a nyitott fogbélbe szúrják a tűt?

Figyelt kérdés

Tegnap alsó őrlőfog gyökérkezelésekor, kaptam vezetéses érzéstelenítést de még így is éreztem a fájdalmat, ezért kaptam a fogam alá/mellé is kettőt de még úgy is.. ezután az injekciós tűt egyenesen bele a nyitott gyökércsatornába szúrta a doki.


Két másodpercre azt hittem kiugrok a székből úgy fájt, de a harmadik másodpercre totál elmúlt a fájdalom és onnantól semmit nem éreztem az ég világon!


Még sose volt tapasztalatom ilyen injekcióval (hála a magasságosnak :D ) és érdekelne mi a neve mert akkora sokkban voltam, hogy elfelejtettem megkérdezni.


(És nem, nem a doki volt béna, hihetetlenül nehezen reagálok az érzéstelenítésre, sima töméshez is mindig kell mn. 2 injekció, hogy ne érezzek fájdalmat!)



2019. jan. 23. 14:47
 1/2 anonim válasza:
intrapulpális érzéstelenítés
2019. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Most már ezt is tudom :)
2019. jan. 24. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!