Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi enyhíthetne a fogfájásomon...

Mi enyhíthetne a fogfájásomon amíg fogorvoshoz megyek? Milyen kezelésre számíthatok?

Figyelt kérdés

A jobb felső 6os és 7es fogam találkozásánál található kisebb szuvasodás. Nyomásra, hidegre nagyon érzékeny, van azonban olyan is amikor magától is elkezd fájni - ilyen alkalmakkor ég, lüktet, nyillal, nagyon-nagyon fáj, ez az érzés már kiterjed a jobb felső és alsó fogívemre is.

Már a komplett jobb arcfelem érzékeny, nyomásra is, még a fejem is szokott fájni ezen az oldalon, a szemem pedig fényérzékeny is amikor fáj a fogam.



2019. jan. 26. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakori fogmosás egy kicsit enyhithet a fogfájáson.

Esetleg ibuprofen tartalmú tabletta.


Én hülye voltam és képes voltam szenvedni egy hetet. Utolsó este már egy percet nem aludtam. Nekem kihuzta doki és azóta semmi problémám nincs.

2019. jan. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító szedésén kívül mást nem tudsz csinálni...
2019. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cataflam ha van otthon vagy flector.
2019. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cataflamot javaslom
2019. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!