Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kétségbe vagyok esve. Októberb...

Gelenncsér Renáta kérdése:

Kétségbe vagyok esve. Októberben került egy öttagú korona az alsó fogsoromra. Pár napja megőrülök a fájdalomtól. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Az hogy vissza mész a fogorvoshoz aki csinálta?
2019. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam nála de egyenlőre Dalacin tablettát írt.Harapni rágni nem tudok a fájdalomtól.
2019. febr. 2. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a gyulladásra írhatta fel. Röntgent csinált? Gyulladt valamelyik fog? Ha igen, akkor gyokerkezeli a koronán keresztül. El fog múlni! De ez még legalább három hét, mire a végére érsz.
2019. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így már én is voltam.

Esténként Chlorhexamed száj öblitőt használtam.Csak ugy töményen pár cseppet.Már többször hatásosnak bizonyult

2019. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Röntgenig még nem jutottam.egyenlőre Dalacin.A félelmem az hogy le kell szedni a koronát.
2019. febr. 3. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Koronán keresztül fogja gyökérkezelni. Úgy szokták. Ha a korona maga nem sérült, vagy nem az okozza a panaszokat, akkor nem fogja levenni.
2019. febr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!