Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy tömött fogam, lehet,...

Van egy tömött fogam, lehet, hogy megint lyukas, és nagyon fáj ha mozgok vele?

Figyelt kérdés

Hogyha futok, tornázok, bármi, nagyon el kezd fájni, egyszerűen képtelen vagyok így futni, vagy tornázni...Lehet, hogy megint lyukas, bár így nem fáj, illetve alaposan mostam, bár lehetséges, hogy igy is kilyukadt, de nem fáj, csak ha mozgok vele. Olyan érzés hozzá, mintha mozogna, ki akarna esni...tudom, menjek fogorvoshoz, el fogok menni, de csak márciusra van időpontom...addig is zavar a téma.

Bárki tudna segíteni valamiben megköszönném:)



#fájdalom #lyukas fog #tömöttfog
2019. febr. 4. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy megfázva? Nekem akkor szokott fájni a fogam így, ha náthás vagyok...


Hidegre,melegre, kopogtatasra érzékeny? Mert akkor a gyökérről jöhet. ha nem, akkor lyukas lehet, vagy a töméssel van gond.

2019. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha muszáj kibírni márciusig, próbáld kímélni a fogadat addig. Használj fogérzékenységet csökkentő fogkrémet.

A fogorvos majd megnézi, lehet, hogy csinálnak majd egy röntgent. De ha nem bírod addig, van sürgősségi ellátás is. (Ez nem jelenti azt, hogy kihúzzák!)

2019. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak gyökérkezelni kellene arra meg kenhet akkor fogkrémet :D
2019. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!