Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata fogszabályzó utáni sínnel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 17:14
 1/1 Tefy0622 válasza:
Ha arra az átlátszó “borítás” félére gondolsz, nekem van! Nekem nem jött le 16 éves koromra 2 csontfogam, ezért kellett fogszabályzó, hogy helyet csináljunk nekik. A sín arra lenne jó, hogy helyben tartsa őket míg fixen becsontosodnak, de én nem hordtam xd és semmi nem történt, maradtak a helyükön. Lehet azért nem mozultak, mert nekem más okból volt mint a többségnek. Tapasztalatom az, hogy egyébként meg lehet szokni, de engem kifejezetten zavart a sín meg a fogam közti nyál. Folyton ott maradt és hideg lett, aztán kényelmetlennek éreztem. Ha meg nem hordod kb 3-4 napig, érezni fogod, hogy nehezebben tudod feltenni.
2019. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!