Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a baj foghúzás után...

Mi lehet a baj foghúzás után egy hónappal?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve...Egy hónapja lett kihúzva a jobb fölső 5-ösöm,két hétre rá szinte elmúlt a fájdalom,de 3napja borzasztóan fáj a helye ismét,estérre megduzzad az ínyem és az arcom is,a fájdalom a fülem és a szemem felé nyilal.Képes úgy fájni,mint a húzás utáni este.Ma voltam ügyeleten,gyors ránézés után a doktornő azt mondta menjek vissza a dokimhoz,mert úgy néz ki maradt a hegbe valami.Az szinte kizárt,mert a fog egybe kijött

Járt már így valaki?Nagyon az az érzésem,hogy elfertőződött



2019. febr. 10. 16:48
 1/6 Andi80018 ***** válasza:
Valamiért begyulladt az íny, igen. Én még nem hallottam ilyenről, mindenképp menj vissza minél előbb.
2019. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég ha egy pici szilánk benne maradt. Az ügyeleten miért nem csináltak vele valamit?
2019. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki, ő nem tehet semmit.Rtg-t lellene készíttetnem,visszamenni a dokimhoz vagy egyenesen szájsebészetre.Azt hittem legalább egy gézcsíkot belerak...

Volt már dolgom szilánkokkal is régebben,kijöttek maguktól,fájt ugyan,de nem így mint most

2019. febr. 10. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, azt hittem szájsebészeten voltál ügyeleten. Akkor holnapig húzd ki valahogy. Kitartás!
2019. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát semmi jó hír nem várt:-(
2019. febr. 13. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2019. febr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!