Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-s fogorvosnak pénz?

SZTK-s fogorvosnak pénz?

Figyelt kérdés

Szóval, a kérdésem az lenne, hogy a körzetis fogorvosnak illik e pénzt adni kezelések végén?


Konkrétan 10 fogamat csinálta tavaly októbertől sorban.

Voltak húzások, újratömések, tömések, kezelések.


Maszekban is dolgozik, de mindig a körzetis rendelésére mentem.


Még 1 fogam van, amit valószínűleg 'csak' tömni kell.


Tudom, hogy nem véletlen körzetis, kap ő utánam pénzt..


Mit gondoltok?



2019. febr. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki adni
2019. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell neki adni, sok orvos (főleg a fiatalabbak) kifejezetten nem is szeretik, ha kapnak ilyenkor. De ha szeretnéd mégis meghálálni vmivel, akkor a nemének/korának megfelelő apróságot (bor, csoki, virág) vihetsz.
2019. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg a nagy bránert neki.

Az én körzetim egy igényes tömést nem bírt csinálni és minden gyökérkezelést elrontott. Miatta kellett már fiatalon implantátumra meg újratömésekre költeni mert igénytelen munkát végzett. Még ő fizethetne nekem....

2019. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hármas! Attól, hogy te így jártál, még nem jelenti azt, hogy minden körzetes orvos ilyen. Nem a te orvosodról van most szó, hanem a kérdezőjéről eleve, tehát nem értem, hogy a te rossz élményed (ami aztán vagy így történt vagy nem, mert az egyén felelősségéről soha nem esik szó, az orvos tette oda a szuvasodást) hogy jön most ide...
2019. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De a tömést nem én nem tudtam nem elsimítani. Meg nem én sajnáltam a gyökértömésből az anyagot..;)
2019. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!