Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés után egyáltalán...

Fogfehérítés után egyáltalán nem lett fehérebb a fogam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Irtam a rendelonek, hogy ugyanolyan sargas, mint volt. Pedig nem volt olcso, 40 volt akciosan.

Baratom 68 ezerert csinaltatta es teljesen lesokkolt mennyire hofeher lett a foga.

Es neki is sargas volt elotte.

Ilyenkor nem jar vissza penz? Vagy ilyenkor mi van?

Tudtommal a fogesztetikai kezelea is eredménykötelem alatt all, mint egy fodrasz..


2019. febr. 22. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen szólj, én visszakaptam a pénzem.
2019. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet reklamálni.

Esetleg megcsinálják ingyen mégegyszer, vagy kérd vissza a pénzed!

2019. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Komolyan vissza lehet kapni a penzem?

Mert en abszolut nem vagyok elegedett. Sot..

A polirozas sokkal szebben leszedte az elszinezodeseket.

2019. febr. 22. 18:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Es ha elzarkoznak a panaszom elol, vagy nem adjak vissza a penzt? Hova lehet vajon fordulni?

Full sarga a fogam..

2019. febr. 22. 18:25
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem adtak vissza a penzt, sot fel is voltak haborodva, mondvan oruljek, hogy egyaltalan naluk csinaltathattam meg.

Kozoltek, hogy az en fogam zomanca a sz.r

2019. febr. 25. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Peroxidos volt a fehérítés? Nekem is ronda sárga volt a fogam, először peroxidmentesre mentem és semmit nem fehéredett. Aztán mentem peroxidosra és azzal sokkal szebb lett. Pedig féltem, hogy nem fog történni semmi.

Én kaptam egy ingyen 15 percet egy héttel később, mert a fogorvosom nem volt megelégedve vele.

2019. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Peroxidosra mentem..

1-2 arnyalatot feheredett, de nagyon nem tetszik a vegeredmeny.

Nekem is 1x15 percet ajanlottak fel de nem voltam hajlando ujra atelni azt a szornyu fogerzekenyseget es fajdalmat amit akkor es masnap ereztem.

Minden egyes fogam luktetett, fajt, belenyilalt, remes..

Ja es alighogy letelt a 10 nap feherdieta nem voltam hajlando ujra neki allni.

Szoval igy jartam. Legkozelebb nem megyek feheritesre.

Es en ova intek mindenkit attol, hogy higyjenek a netea fotoknak, miszerintvakitoan hofeher lesz a fog..

Mert nem lesz az. 15 arnyalat meg total kamu.

Max annak lesz jo par arnyalattal vilagosabb a fogsora, akinek mar lassan fekete 😂

2019. márc. 7. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy napig fájt, de hamar visszasárgult, mondjuk nem annyira, mint előtte. Pedig vigyáztam rá, hogy ne egyek,igyak szineset. Sokaknak bevált a fogfehérítő matrica, én még nem bírtam rávenni magam.
2019. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!